Home / Noutati / Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

U.A.T. COMUNA JIJILA anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: ”Modernizare și extindere sistem de alimentare cu apă potabilă în satele Garvăn și Jijila, comuna Jijila, județul Tulcea” propus a se amplasa în intravilanul și extravilanul comunei Jijila, satele Jijila și Garvăn, județul Tulcea.

Informații cu privire la proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Tulcea, str. Isaccei, nr. 73, etajul 3, municipiul Tulcea, de luni până joi între orele 08.00-16.30 și vineri între orele 08.00-14.00 și la sediul beneficiarului: U.A.T. COMUNA JIJILA cu sediul în comuna Jijila, str. Principală nr. 77, județul Tulcea.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Tulcea, str. Isaccei, nr. 73, etajul 3, municipiul Tulcea, site: http://apmtl.anpm.ro.

UAT Jijila Anunt public de mediu

Comunicat – audiențe Avocatul Poporului în luna Iunie 2024

În data de 27 iunie 2024, reprezentanții instituției Avocatul Poporului și Avocatul Copilului -Biroul Teritorial …