Home / Noutati / Anunț concurs – recrutare!

Anunț concurs – recrutare!

Primăria comunei Jijila, județul Tulcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea următorului post vacant:

1. Funcție publică de execuție – Inspector clasa I, grad profesional debutant – în cadrul Compartimentului achiziții publice.

Proba scrisă:   16 aprilie 2018, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Jijila, județul Tulcea;

Interviu:           18 aprilie 2018, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Jijila, județul Tulcea;

Click aici pentru vizualizarea anunțului!

Rezultatul cuprinzând selecția dosarelor la concursul de recrutare, organizat de Primăria comunei Jijila, județul Tulcea, la data de 16.04.2018

REZULTATUL cuprinzând punctajele finale la concursul de recrutare, organizat de Primăria comunei Jijila, județul Tulcea, la data de 16.04.2018, pentru funcția publică de Inspector clasa I, grad profesional debutant – în cadrul Compartimentului achiziții publice.

REZULTATUL etapei de soluționare a contestațiilor, desfășurată în data de 17.04.2018, pentru concursul de recrutare, din data de 16.04.2018, proba scrisă, pentru ocuparea funcției publice de inspector, grad profesional debutant, din cadrul Compartimentului achiziții publice.

Audiențe avocatul poporului – luna martie 2018

Reprezentanții Biroului Teritorial Constanța ai Instituției Avocatul Poporului continuă acordarea de audiențe cetățenilor din județul …