Home / Noutati / Audiențe Avocatul Poporului – luna noiembrie 2017

Audiențe Avocatul Poporului – luna noiembrie 2017

Reprezentanții Biroului Teritorial Constanța ai Instituției Avocatul Poporului continuă acordarea de audiențe cetățenilor din județul Tulcea.

Conform programului stabilit, audiențele se vor desfășura în data de 20 noiembrie 2017, începând cu ora 10.00, la sediul Instituției Prefectului – Județul Tulcea;

Nu este obligatorie înscrierea.

Click aici pentru mai multe detalii!

Proiectul de hotărâre cu privire la avizarea documentației de atribuire privind delegarea ”Serviciului Public de colectare și transport a deșeurilor municipale în județul Tulcea, inclusiv operarea stațiilor de transfer/sortare de la Măcin și Delta Dunării și lungul curier până la Stația de tratare mecano-biologică sau depozitul de la Mihai Bravu”

PROIECT DE HOTĂRÂRE cu privire la avizarea documentației de atribuire privind delegarea ”Serviciului Public de …